Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CXUPS1096R1Z5
Call 07948549112 77% Response Rate
Send Enquiry
| Color | Natural |
| Packaging Size | 25 kg |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | General Plastics |
| Packaging Type | 25 kg |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Usage/Application | Tarpaulin Making |
| Color | Black |
| Packaging Type | Packet |
| Packaging Size | 25 |
| Material | Plastic |
View Complete details
| Physical State | solid |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| packaging size | 25 kg |
View Complete details