Bawana, New Delhi, Delhi
GST No. 07CXUPS1096R1Z5
Call 07948549112 77% Response Rate
Send Enquiry
| Color | White |
| Usage/Application | Plastic Industry |
| Packaging Size | 25 kg |
| Material | PBT |
| Pack Type | Bag |
| Form | Granules |
View Complete details
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Size | 25 kg |
| Color | White |
| Packaging Type | Bag |
| Material | Plastic |
| Form | Granules |
| Size | 3 mm |
| Types Of PP Granules | Natural |
View Complete details